O mnie

Jestem miłośniczką Półwyspu Helskiego, zdrowego stylu życia, podróży, malarstwa, literatury, dobrej herbaty i kawy. Uważam, że trzeba żyć zdrowo, czerpać inspiracje z całego świata, a dbanie o siebie nie powinno ograniczać się wyłącznie do sfery materialnej, ale też dotyczyć wymiaru duchowego.

Trzeba uważnie obserwować otaczający nas świat. On sam dostarczy tematów. Ważne są sytuacje i doświadczenia. Podążaj tam, gdzie inni nie podążają i zatrzymuj się, gdy inni biegną.

Inspiracji można szukać wszędzie, tak jak wszystko może inspirować. Inspirujące mogą być książki, filmy, obrazy, miejsca, a nawet spotkane osoby. Przecież bez tego natchnienia nie powstałaby tak ogromna ilość wspaniałych dzieł literackich, obrazów, filmów, nie mówiąc już o postępie technologicznym. Mnóstwo inspirujących obrazów można znaleźć w naturze.

Należy próbować dostrzegać to, co pozytywnie zmienia się każdego dnia. Wiele nowości powstaje właśnie na naszych oczach, a świat już wręcz biegnie. Dotyczy to nowych technologii, klimatu, pracy, sposobów spędzania wolnego czasu, stylu życia oraz wielu innych obszarów, ale wiele jest jeszcze do zrobienia. Ważne żeby znaleźć chociaż chwilę i zatrzymać się.